Podstawowym elementem do komunikacji pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami budynku są schody. Stanowią one niewątpliwie również ozdobę domu tak na zewnątrz, gdzie prowadzą do drzwi wejściowych, jak i wewnątrz. Często są integralną częścią salonu stając się istotnym elementem wystroju wnętrza domu. Mogą być także montowane w obiektach biurowych.

W naszej firmie doradzamy, projektujemy wykonujemy doskonałej jakości schody granitowe i marmurowe, a nasi pracownicy montują dla Państwa gotowy produkt. Zapewniamy tym samym solidność i precyzję wykończenia, gwarantując najwyższą jakość i niepowtarzalny styl. Dostosowujemy nasze wyroby do potrzeb każdego budynku – mogą być wysokie lub niskie, proste albo półokrągłe, szerokie bądź wąskie, w zależności od wymagań konstrukcyjnych obiektu. Projektując je pamiętamy również o bezpieczeństwie i wygodzie naszych Klientów, aby mogli otrzymać od nas dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują i cieszyć się ich długotrwałym użytkowaniem.

Wybierając jedną z naszych propozycji decydujecie się Państwo na produkt najwyższej klasy, który zachowa swoją jakość i elegancki, imponujący wygląd przez wiele długich lat.

Zapraszamy do oglądania naszych prac w zakładce realizacje.